שירותים

שירותים - מה אני יכול לעשות

מה אני יכול לעשות למענכם

אני מנהל את העסק שלי כ-One Stop Shop, כך שאתם מוזמנים להתקשר אלי בכל צורך.  החל מעבודות תחזוקה וטיפול בתקלות שוטפות, שיפוצים קטנים ועד לשיפוצים כלליים שמשנים את החיים בבית. 

עבורי, הרגע שאני מקבל את האמון שלכם והבית עובר לאחריותי למשך תקופת השיפוץ, הידיעה שהחלטתם לשים בידיי את היקר לכם מכל – ממלאת אותי בחרדת קודש.  מרגע זה ועד לסיומו המושלם של הפרויקט – אנחנו משפחה אחת. עוד לפני שבכלל נדבר על שיפוצים – אני מבין כמה חששות ודאגות יש מצידכם, ואני אדאג להפוך את כולן לזכרונות נעימים.

לפני כל תחילת פרויקט, נפגש להכיר ולהבין מה הצרכים של המשפחה שעומדת מולי, ולא פחות חשוב, מה החלומות. ביחד אנחנו מתרגמים את המאוויים לתוכנית עבודה פרקטית ומסודרת. כולל משך העבודה, עלויות, אנשי מקצוע, חומרי גמר, ועוד.
כך שאתם תבינו את התהליך לעומקו, ונערך בהתאם. בעבודתי, אני והצוות שלי שמים דגש על איכות בלתי מתפשרת של עבודות הגמר, ורמת ביצוע גבוהה ביותר. אני עוזב את הבית שלכם, רק כשאתם מסתכלים בנחת על התוצאות.

שיפוץ כללי

שיפוץ קוסמטי

הצורך לעצב מחדש, לשנות ולשדרג את החיים בבית הוא צורך בסיסי בחיי כל משפחה. המשפחה גודלת, הילדים מתבגרים, הצרכים משתנים – והבית צריך לעבור עדכונים. יחד עם זאת הביית צובר תקלות עם השנים ומגיע הרגע שצריך לעשות יישור קו.
כאן לא מדובר על שבירת קירות, ושינוי מתאר החלל, אלא שדרוג הקיים והחזרת הבית למצב תקין. כפועל יוצא מדובר על תהליך קצר יותר, שאינו מצריך תוכניות אדריכליות. אך זהו שיפוץ לכל דבר ועניין, שבסיומו הבית יקבל מראה מחודש ורענן.

בפגישה הראשונה תפרטו בפני על כל חלומותיכם העיצוביים, ואני אתרגם אותם לתכנית עבודה שתתורגם להצעת מחיר מסודרת. השדרוג כולל עבודת תחזוקה כלליות בבית, התקנת אביזרים וגופי התאורה, טיפול בתריסים, באינסטלציה, בדלתות, בריצוף צביעה או כל דבר נוסף שתצטרכו.

במהלך עבודתי, יצא לי לפגוש לא אחת לקוחות שחוששים מתהליכי שיפוץ ארוכים ותובעניים. כמי שמחפש באופן תדיר את הפתרון הטוב ביותר עבור לקוחותיי, השקתי שירות בן יום אחד; משעות הבוקר ועד הערב.

במסגרתו אני מגיע אל ביתכם, ולא יוצא ממנו עד שהעבודה הושלמה. זה יכול להיות כולל עבודות תחזוקה שונות שדחיתם מזה זמן רב עד שהצטברו, צביעת חדרים, טיפול בחללים ספציפיים, איטום חדרי רחצה, טיפול ברובה שהתקלקלה, תליית מדפים, גופי תאורה, ועוד.

במסגרת החבילה, מגדירים מראש את המטלות שנמצאות בסדר היום, במטרה להתחיל בשעות הבוקר ולסיים בשעות הערב. מבטיח לכם שתלכו לישון מרוצים. ניתן גם לשלב עבודות שיפוצים אותן ניתן לבצע בעצימות גבוהה ולסיים בטווחי זמן מאד קצרים.

חבילה מבוקר ועד ערב

שירותי תחזוקה והנדימן לבית ולעסק

להכניס אנשים לקודש הקודשים – הבית שלכם, זה דבר שמצריך לתת אמון ביכולותיו ויושרו של איש המקצוע שעומד מולכם. אני מאמין שמרגע שרכשתי את אמונכם, זוהי רק ההתחלה.

כתוצאה מכך, אני לומד להכיר את הבתים שאני מטפל בהם, ואת בני המשפחה שחיים בתוכם בצורה יסודית ומעמיקה ויודע לתת שלל פתרונות לכל דילמה. ברמה העיצובית והפרקטית. 

הצוות שלי ואנוכי מספקים מענה לכל בעיית תחזוקה שיכולה לצוץ בבית או במשרד; עבודות חשמל, אינסטלציה, תיקוני תריסים חשמליים, טיפול ברשתות, תליית גופי תאורה, ועוד.

במידה ומדובר על בעיה מורכבת, נדע להפנות אותך לבעלי מקצוע מהימנים שאנו עובדים איתם בשוטף. בכל מקרה, ברגע שפנית אלינו, נדאג שהתקלה תטופל!