אודות

רונן קליש אודות

נעים מאוד להיפגש כאן! שמי רונן קליש

התשוקה לתחום שבו יש שילוב של עבודת כפיים, יצירה ועזרה לזולת מלווה אותי עוד מתקופת הילדות במושב. הייתי נער חרוץ והייתי יד ימינו של אבי ז"ל שלא ויתר ואלמד את כל המלאכות.  מסירות, אחריות ושאיפה למצוינות היו ערכים שגדלתי עליהם והם שליוו אותו בהמשך כאדם בוגר. 

מהייטק לשיפוצים

נכנסתי לעולם השיפוצים לאחר קריירה מגוונת בתחום הטכנולוגיה והייטק, תחילה כקצין בקבע בחיל האויר ובהמשך בתפקידים ניהוליים כמהנדס פיתוח מערכות ואינטגרציה. בזכות הרקע והניסיון שלי אני מביא יכולות של ראייה מערכתית נרחבת, יסודיות, ודקדקנות לביצוע עבודת גמר בצורה האיכותית ביותר. בעולם הטכנולוגיה, תפקידי היה למצוא פתרונות לבעיות מורכבות. כיום, אני מגיע לבית שלכם, מקשיב לצרכים ולבעיות שלכם, ודואג לספק פתרונות שמתאימים בדיוק,באיכות ובזמן שאתם מצפים.

רונן קליש אודות - מהייטק לשיפוצים
רונן קליש גישה הוליסטית

גישה הוליסטית: מעבודות תחזוקה לשיפוצים כלליים

המוטו שלי הוא לתת מענה מקצועי וכולל לכל בעית תחזוקה או צורך בשידרוג או שיפוץ אצלכם בבית. החל מתקלות תחזוקה קטנות ועד לעבודות שיפוצים כלליים שמצריכים תכנון מקדים. ביחד עם צוות עובדים מיומן, ומערך אנשי שירות מקצועיים, אני מספק שירותי אינסטלציה, חשמל, תיקוני נגרות, מיזוג, תיקוני תריסים, איטום, ועוד. כל מה שנותר לכם זה רק לשלוח אלי הודעה ולדווח על הבעיה. 

תהליך העבודה

לפני כל עבודה, מקטנה ועד גדולה, אני מגיע לשטח; לבית או למשרד. מקשיב לכל הצרכים והרצונות שלכם, נותן עצות ומכוון ממיטב נסיוני, ולאחר מכן מתרגם את הבקשות שלכם להצעת מחיר. בהצעת המחיר אני מקפיד לקחת בחשבון את כל התרחישים האפשריים, על מנת שלא יקרה מצב שתופתעו במהלך העבודה. בצורה זו אני מוודא שאין בלת"מים ואי הבנות – כך שהעבודה תסתיים ונישאר חברים.

קליש - אודות תהליך העבודה